Загальноцерковні новини

За підтримки Церкви у столичному Меморіально-парковому комплексі героїв Першої світової війни відбулася акція «Пам'яті героїв Вітчизни»
Захід був організований із благословення голови Синодального комітету із взаємодії з козацтвом митрополита Ставропольського і Невинномиського Кирила та єпископа Наро-Фомінського Парамона. (рос.)
У Бориславі на Львівщині заборонили діяльність Української Православної Церкви
У травні депутати міської ради Борислава, що на Львівщині, заборонили діяльність Української Православної Церкви. Відповідне рішення опубліковано на сайті адміністрації та набуде чинності з 1 червня.
Святіший Патріарх Кирил відвідав Олександро-Невську лавру
20 травня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Свято-Троїцьку Олександро-Невську лавру в Санкт-Петербурзі. У Троїцькому соборі Святіший Владика вклонився святиням храму і звернувся зі словом до присутніх. Потім Предстоятель Руської Церкви відвідав Миколаївське кладовище монастиря.
Святіший Патріарх Кирил відвідав «Лахта Центр» у Санкт-Петербурзі
20 травня Святіший Патріарх Кирил під час візиту до Санкт-Петербурга відвідав багатофункціональний комплекс «Лахта Центр», збудований на березі Фінської затоки.
20.5.2022
Церковному штабу допомоги біженцям у Москві потрібні продукти
У церковному штабі допомоги біженцям у Москві закінчуються продукти. Насамперед потрібні макарони, крупи, консерви, цукор, соняшникова олія, дитяче харчування. Щодня до штабу за допомогою звертаються до 300 осіб. Кожна сім'я отримує продуктовий набір. (рос.)
20.5.2022
У Храмі Христа Спасителя відбудеться показ документального фільму, присвяченого священномученику Іоанну Ризькому
24 травня в рамках XXX Міжнародних освітніх читань у конференц-залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві пройде показ документального фільму «Священномученик Іоанн Ризький. На страсному шляху». (рос.)
20.5.2022
У Єсентуках пройде виставка-форум «Радість Слова»
З 28 травня по 5 червня у місті Єсентуки пройдуть виставка-форум «Радість Слова» спільно з православним ярмарком «Благословенний Кавказ». Організатори заходу – Видавнича Рада, П'ятигорська єпархія, Асоціація «Православна книга», адміністрація м. Єсентуки, БК «Православна Південна Русь». (рос.)
20.5.2022
У Владикавказі відкрилася фотовиставка, присвячена святкуванню 1100-річчя Хрещення Аланії
19 травня фотовиставкою «Святині Аланії» відкрилися офіційні заходи, присвячені святкуванню 1100-річчя Хрещення Аланії. В експозиції представлені фотографії храмів Північної та Південної Осетії, а також аланські храми на території Карачаєво-Черкесії. (рос.)
20.5.2022
Відбулося перше засідання робочої групи при Всецерковному православному молодіжному русі
19 травня відбулася перша зустріч із представниками молодіжного активу Всецерковного православного молодіжного руху. (рос.)
20.5.2022
У рамках XXX Міжнародних освітніх читань відбудуться заходи місіонерського спрямування
У рамках XXX Міжнародних освітніх читань Синодальний місіонерський відділ проведе низку конференцій та круглих столів, присвячених різним аспектам сучасного місіонерського служіння Руської Православної Церкви. (рос.)